کیف پول تراست والت و کیف پول Trust SWIFT

خلاصه این مقاله:
در این مقاله، اختلافات کلیدی بین کیف پول تراست والت و کیف پول Trust wallet SWIFT را می آموزید. همچنین یاد می گیرید چگونه بهترین کیف پول Web3 برای نیازهای خود را انتخاب کنید.

نکات کلیدی:

  • کیف پول Trust از حساب‌های مالکیت خارجی (EOA) استفاده می‌کند، در حالی که کیف پول Trust SWIFT یک کیف پول هوشمند با تحلیل حساب است که توسط انتزاع حساب اداره می‌شود.
  • هر دو نوع کیف پول می‌توانند در داخل برنامه کیف پول Trust استفاده شوند و کاربران می‌توانند به راحتی بین آن‌ها جابجا شوند.
  • کیف پول Trust برای حفاظت و بازیابی کیف پول از یک عبارت عبور یا پشتیبان گیری رمزنگاری شده از ابر استفاده می‌کند، در حالی که SWIFT از یک کلید گذرا که به چهره یا اثر انگشت کاربر مرتبط است، استفاده می‌کند.
  • برای دسترسی به کیف پول Trust SWIFT، اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه کیف پول Trust را دارید و از این دستورالعمل‌ها برای شروع استفاده کنید.

چگونه کیف پول تراست والت و کیف پول Trust SWIFT از هم متفاوتند؟

در نگاه اول، به نظر می‌رسد که کیف پول Trust و کیف پول Trust SWIFT اصلی‌ترین اختلاف‌های خود را از نظر پشتیبانی از زنجیره‌های بلوک، روش‌های پرداخت هزینه‌های معامله و استراتژی‌های امنیتی و بازیابی کیف پول نشان می‌دهند. اما داستان واقعی پشت این اختلافات چیست؟

بیایید بیشتر بررسی کنیم!

EOA در مقابل انتزاع حساب

اغلب مردم به فناوری که کیف پول Web3 آن‌ها را پشتیبانی می‌کند فکر نمی‌کنند، اما در این مورد درک اختلاف بین کیف پول Trust و کیف پول Trust Swift واقعاً کمک می‌کند. اگرچه کیف پول Trust پشتیبانی از بیش از 100 زنجیره بلوک از جمله اتریوم را دارد، از حساب‌های مالکیت خارجی (EOAs) استفاده می‌کند که اساسی برای مدیریت تراکنش‌های اساسی در اکوسیستم زنجیره بلوک اتریوم هستند.

در واقع، اگر تا به حال از یک کیف پول استفاده کرده‌اید که شما را ملزم به نگه‌داری یک عبارت رازی 12 یا 24 کلمه‌ای کرده باشد، با یک کیف پول EOA آشنا هستید. این به عنوان EOA شناخته می‌شود زیرا حساب به صورت خارجی توسط کاربر از طریق یک کلید خصوصی کنترل می‌شود – در مورد کیف پول شخصی شما، شما خود کاربر خارجی هستید. حساب‌های EOA امکان تراکنش‌های ساده مانند ارسال و دریافت ETH را فراهم می‌کنند، همچنین ارتباط با برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (dApps).

از سوی دیگر، کیف پول هوشمند با تحلیل حساب از حساب‌های EOA متفاوت است زیرا نیاز به عبارت های بازیابی (12 کلمه کلیدی) را حذف می‌کند و به همین حفظ سطح بالایی دارند.

پشتیبانی از شبکه‌ها (زنجیره‌ها)

کیف پول تراست والت بیش از 100 زنجیره بلوک را پشتیبانی می‌کند که شامل بیتکوین، اتریوم، سولانا و غیره می‌شود.

کیف پول Trust SWIFT از چندین زنجیره EVM با هزینه کمتر پشتیبانی می‌کند. نمونه‌های زنجیره‌های پشتیبانی‌شده
نمونه‌های زنجیره‌های پشتیبانی‌شده

با کیف پول تراست والت، شما در زنجیره‌هایی که می‌خواهید از انعطاف بیشتری برخوردار هستید. این به این معناست که می‌توانید به بیشتر dApps دسترسی پیدا کرده و دارایی‌های خود را در بیشتر زنجیره‌ها مدیریت کنید.

هزینه‌ها یا gas fee

هنگام استفاده از کیف پول تراست والت، هزینه‌ها ممکن است بسته به زنجیره‌ای که استفاده می‌کنید، متغیر باشد. به طور معمول، در هنگام انجام معاملات، هزینه شبکه (گاز) را فقط با توکن‌های بومی پرداخت می‌کنید. به عنوان مثال، اگر معامله در شبکه اتریوم باشد، می‌توانید فقط این هزینه را با ETH پرداخت کنید.

با کیف پول Trust SWIFT، می‌توانید هزینه‌های شبکه (گاز) را با استفاده از 200+ توکن پرداخت کنید بدون توجه به شبکه معامله. این انعطاف بالا تغییر خوبی برای کاربران کریپتو است و همچنین سهولت استفاده را برای کسانی که به تازگی با Web3 آشنا شده‌اند، افزوده است.
نمونه توکن گاز

در مثال زیر، می‌بینید که با تراست والت ممکن است با مشکل نداشتن مقدار کافی برای هزینه‌های گاز مواجه شوید، زیرا شما می‌بایست این هزینه‌ها را با توکن بومی شبکه پرداخت کنید. با SWIFT هیچ‌گاه با این مشکل روبرو نمی‌شوید، چرا که امکان تغییر توکن گاز را دارید.

خلاصه مقایسه ویژگی‌ها

هنگام مرور جدول مقایسه، مهم است به‌یاد داشته باشید که کاربران می‌توانند هر دو نوع کیف پول را در داخل برنامه کیف پول Trust استفاده کنند. برای جابجا کردن بین کیف پول Trust و کیف پول Trust SWIFT، به‌سادگی دستورات زیر را دنبال کنید: آیکون تنظیمات -> کیف پول‌ها -> کیف پول موردنظر خود را انتخاب کنید.

کدام کیف پول برای استفاده بهتر است؟

انتخاب کیف پول مناسب بستگی به ترجیحات و نیازهای شما در فضای Web3 دارد. اگر سادگی و ورود مستقیم به Web3 یا یک تجربه تازه‌تر برای شما مهم است، آنگاه کیف پول Trust SWIFT یک گزینه عالی است. این تجربه را با حذف نیاز به مدیریت عبارت‌های رازی ساده‌تر کرده و به ویژه برای تازه‌واردان به اکوسیستم Web3 جذاب است. رویکرد کاربرپسند Trust Wallet SWIFT به همراه ویژگی‌های امنیتی و بازیابی آن، تجربه مدیریت دارایی‌های دیجیتال شما را بدون مشکل و امن می‌سازد.

از سوی دیگر، اگر به دنبال یک کیف پول با انعطاف بیشتر در مورد دارایی‌هایی که می‌توانید نگهداری کنید یا برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (dApps) که می‌خواهید با آن‌ها تعامل داشته باشید، تراست والت بهترین گزینه برای شماست.

 

منبع: تراست ولت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *